Terug
 


                                  

Gezinsbond-bestuursteam anno 2017

Naam

Adres

Telefoon

Functie(s) (bestuurslid sedert …)

Willy Hosten

willy.hosten@gezinsbondichtegem.be


Sportlaan 24

051/58.97.66

0477/77.20.76

Voorzitter / Sociaal cultureel werk (1978)

Voorzitter Minivoetbalclub ‘Bondgenoten’

Patrick Bogaert

bogaertnauwynck@telenet.be

Dr. Bruwierlaan 10

051/58.07.21

0478/22.12.10

Vice-Voorzitter (2014)

Kortingskaarten / GSM kaarten

Wijkco÷rdinator (1997)

Nico Wynthein

nico.fanny@skynet.be

Panoramastraat 12

051/48.97.92

Penningmeester (2004)

Frank Despiegelaere

frank@desp.be

Hilde Vandekerkhof

hilde@desp.be

Dr. Bruwierlaan 70

051/58.81.40

Secretaris (1993)

 






Consumentenwerking (1991)

Hilde Osteux

osteuxhilde@gmail.com

Engelstraat 129

0497/42.20.84

Ledenadministratie / Geboortegeschenken

Gezinsspaarkaart / Jonge Gezinnen (2000)

Ann Blomme

ann.blomme@portima.be

Engelstraat 113 b 0101

051/58.30.71

Kinderoppasdienst (1999)

Lena Borra

carlos.vierstraete@skynet.be

Diksmuidebaan 202

051/58.96.88

Bestuurslid (1985)

Thomas Bert

t.bert@telenet.be

Engelstraat 109

051/58.88.93

Wijkco÷rdinator (2000)

Robrecht Claeys
robrecht.claeys@telenet.be

Koekelarestraat 40

0497/20.83.87

Wijkco÷rdinator / Facebook (2014)

Anje Crevits
anjecrevits@telenet.be

Waterhoekstraat 30

0499/18.22.12

Wijkco÷rdinator (2014)

Sara Declercq
saradeclercq@yahoo.com

Moerdijkstraat 91

0473/54.11.53

Co÷rdinator Kinderfilmclub (2016)

Karien Dejonghe
karien.dejonghe@telenet.be

Keibergstraat 32

051/58.31.20

Wijkco÷rdinator (2002)

Freddy Deschryver

freddy.deschryver@telenet.be

Pieter Breugellaan 35

0474/20.09.51

Wijkco÷rdinator (1999)

Patrick Devos

patrick.devos@hogent.be

Zuidstraat 91

051/58.33.88

Wijkco÷rdinator

Co÷rdinator badminton (2004)

Chris Dewaele

chris.dewaele@sint-rembert.be

Panoramastraat 29 C

051/74.73.66

Webmaster / Kinderactiviteiten (2006)

Roger Dewulf

Steenstraat 18

050/21.26.66

Co÷rdinator Bondsfietsclub (1999)

Rob Dingenen
dingenenkathleen@hotmail.com

Moerdijkstraat 69

0496/75.58.23

Wijkco÷rdinator (2012)

Marc Dobbels

marcdobbels@telenet.be

Zuidstraat 41

051/58.89.53

Wijkco÷rdinator (2011)

Hilde Gheleyns

hilde.gheleyns@telenet.be

Vossebeekstraat 39

051/58.35.83

Wijkco÷rdinator (2007)

Yves Maertens

yves.maertens@telenet.be

Engelstraat 198

051/58.19.82

0473/98.37.86

Wijkco÷rdinator (1994)

Bestuurslid Minivoetbalclub ‘Bondgenoten’

Cindy Matten

cindyendanny@skynet.be

Melkerijstraat 21

051/58.09.50

Tweedehandsbeurzen (2009)

Raf Muylle

rafael.muylle@telenet.be

Koekelarestraat 18

051/58.82.90

Wijkco÷rdinator (1992)

Lysianne Sabbe

lsabbe@skynet.be

A. Coussensstraat 138

051/58.24.61

Bestuurslid (1997)

Stijn Samyn

samingsje@yahoo.com

Priorijstraat 4

0479/82.71.84

Wijkco÷rdinator / Co÷rdinator rommelmarkt  (2014)

Kathleen Vandenberghe
dingenenkathleen@hotmail.com

Moerdijkstraat 69

0496/75.58.23

Bestuurslid (2012)

Nicole Vergote
rikhollevoet@skynet.be

Veldstraat 44

051/58.11.34

Wijkco÷rdinator  (1988)

Glenn Velle
glennvelle@telenet.be

Jagerstraat 2a

0485/16.33.86

Bestuurslid (2016)

Patrick Verplancke

veho@telenet.be

M. Grysonstraat 14

0473/69.49.44

Voorzitter / Penningmeester Gezinssport

Sportraad (1993)

Nancy Versyck

versyck.nancy@telenet.be

Fonteinstraat 6

051/58.12.96

Wijkco÷rdinator / Koken voor Kinderen (2008)

Johan Viaene

johan.viaene6@telenet.be

Vlasbloemstraat 3

0485/69.56.28

Co÷rdinator

Minivoetbalclub ‘Bondgenoten’ (1997)

 

Ere-secretaris: Willy Mattheus   -  Antoin Bmlomme, postuum ere-secretaris

Ere-penningmeester: Wilfried Dewanckele

Ere-bestuursleden: Claudine Mattheus-David, Lieve Muylle-Vancraeynest, Robert Blomme, Anna Pollet-Verstraete,

                                Robert Vermeulen, Antoon Calus, postuum AndrÚ Vanden Bussche

 


Terug